lada ateşleme beyni

Re: lada ateşleme beyni

Mesajgönderen zkorubuk tarih Sal May 12, 2009 5:16

bende de ateşleme beyninde problem vardı. marja basıyorum. motor çalışmıyordu. sorun ateşleme beynindeymiş. güven otodan aldım taktım. şimdi çok iyi. fiyatı da çok uygun bu arada. ankaradaki yetkili servise sordum. İki katı fiyat söyledi.
Zekeriya KORUBÜK
Lada Samara 1993
ANKARA
Kullanıcı avatarı
zkorubuk
Yeni üye

Mesajgönderen kralelma tarih Sal May 26, 2009 5:37

ateşleme beynini aracımı iki senedir kullanmama rağmen her hangi bir hata vermedi. Geçenlerde bir sorun yaşadım. araç gaz yemedi. ne kadar gaza basarsam basayım sanki gaz gelmiyormuş gibi. yada çiğ gaz varmış gibi. gaza hiç bir tepki vermedi araç. bununla birlikte soğuk motoru çalıştırmak da bir dert oldu. Distrübütörün temizliğini yaptırdım. ama gene de pek bir şey olmadı. Sonra Ateşleme beynini değiştimeyi düşündüm. Sağolsunlar güven oto'da ateşleme beynini hemen gönderdi. taktırdım. durum biraz düzeldi. ama 200 km filan gittim. gene araç gaz yememeye başladı. yola çıkmaya korktum. gene aynı sorunu yaşarmıyım diye.
Bakalım bu sefer de distrübütörü değiştireceğim. bir de öyle deneyeceğim. Gene bu konuda Güven oto'ya bir teşekkür daha edeceğim. Çünkü siparişi geçtim. kkargı elime geldiğinde malzemeyi taktırdığım da bakacağım. İnşallah sorun kalmamış olur.

gene dediğim gibi güven oto ile Yerel piyasa arasında tam 6 kat fiyat farkı olur mu? evet bizzat ateşleme beyninde güven oto'nun istemiş olduğu fiyatın tam 6 kat fazlasını yerel piyasadan talep ettiler. NEyseki güven oto var da. İşimizi bir telefonla görüyor.
Lada Samara 1993 hb ,
--------------------------------
Yollarda - yıllarda
emsalleri var mı onun gibi hala.
kralelma
Yeni üye

Mesajgönderen summersem tarih Cmt May 30, 2009 3:14

Piyasadaki fırsatçılara dikkat edelim arkadaşlar. :x
Samet YILMAZ
Beylikdüzü
1993 Samara SEDAN
Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi Bu!.
Avcılık ve Balıkçılık Bölümü Sorumlusu
summersem
Hiperaktif üye

Mesajgönderen samara22 tarih Sal Ağu 25, 2009 11:14

Ben daha kaç sene önce değiştirdim beyin denen parçayı 30 tl ye!!! Güven oto gerçekten fiyat konusunda müthiş...Şu an beyin parçasının fiyatı 10 tl... Şaka gibi :)
Tuncay GÜLİBRİŞİM
LADA Samara 1990
EDİRNE
1977
samara22
Üye

Önceki

Dön ELEKTRİK / ELEKTRONİK / ATEŞLEME SİSTEMİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 5 misafir