arka bagaj kapağı ve debriyaj

Teknik bilgiler/Sorunlar/Çözümler

arka bagaj kapağı ve debriyaj

Mesajgönderen fatihoktay tarih Cmt Eki 25, 2008 4:56

Güven oto yetkilileri cevaplarsa memnun olurum

93 model Lada Samara dış aks körük lastikleri değişecek ve debriyaj baskı balata ve karbüratör ayarı ortalama ne kadar bir masraf tutar cevaplarsanız sevinirim

Ayrıca çıkma olarak arka bagaj kapağı bulabilirmiyim fiyatı ne olur
fatihoktay
Yeni üye

Re: arka bagaj kapağı ve debriyaj

Mesajgönderen LADANIVA tarih Cmt Eki 25, 2008 7:14

fiyatları burada viewtopic.php?f=4&t=256&start=0 görebilirsiniz

çıkmaya ne gerek var güven otoda şu an kaporta parçalarında kampanya var ve fiyatlar çok ucuz
Türkiyenin her yerine lada yedek parça sıparişleriniz 1 günde gönderilir
http://www.guvenotolada.com
Kullanıcı avatarı
LADANIVA
Güven Oto Forum Moderatörü

Mesajgönderen doctor tarih Pzt Kas 03, 2008 5:55

şöyle bir komple fiyat listesi yazsanız (orijinallerin yanında tuningler,modifiyeler dahil) biz de rahat rahat baksak.belirlesek her şeyi.verilen fiyat tarifesinde herşeyin fiyatı yok.lütfen bu konuyu bir daha düşünün.ayrıca banklardan korkunç havale masrafı istiyorlar.buna da bir çözüm lazım.mesela ben 150 ytl için 21 ytl havale masrafı istenince şok oldum ve vazgeçtim.
doctor
Yeni üye

Mesajgönderen baskan tarih Pzt Kas 03, 2008 3:26

havale için birşey diyemem ama güven oto fiyatlar için elinden geleni yapıyor fırsat buldukça eklemeye çalışır
TAYYİP TOKATLI
01.04.1970
HALKALI/İSTANBUL
KALİNA 2008
Kullanıcı avatarı
baskan
Hiperaktif üye

Mesajgönderen desa34 tarih Prş Kas 06, 2008 5:18

frumun acılıs sayfasında sıte zaten sızı yonledırıyor almak sıtedığınız parcanın fıyatını sıtenın acılan sayfasında gorebılırsınz. hemde detaylı olarak
desa34
Aktif üye

Mesajgönderen GUVENOTOLADA tarih Prş Kas 06, 2008 5:57

doctor yazdı:şöyle bir komple fiyat listesi yazsanız (orijinallerin yanında tuningler,modifiyeler dahil) biz de rahat rahat baksak.belirlesek her şeyi.verilen fiyat tarifesinde herşeyin fiyatı yok.lütfen bu konuyu bir daha düşünün.ayrıca banklardan korkunç havale masrafı istiyorlar.buna da bir çözüm lazım.mesela ben 150 ytl için 21 ytl havale masrafı istenince şok oldum ve vazgeçtim.

Yazdıklarınızın tamamı deyerlindirmeye alınıp imkyanlar içerisinde uygulamaya geçilmektedir
Firmamızın vermiş olduğu banka hesap numarasına isteyen tüm müşterilerimiz ve tüm türkiye genelinde lada kulanıcıları hiç bir kuruş havale masrafı ödemeden güven oto ladayın hesabına yedek parça ödemesi yapabilmektedir

Bilginize sunar iyi forumlar dilerim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Türkiyenin her bölgesine kargo ile yedek parça gönderilir,forumumuzda bizden haberler bölümünde bulunan uygun kampanya listelerimizi üye olarak görebilirsiniz.
-Lada yedek parça sıparişi vermek için http://www.guvenotolada.com
-Acil yedek parça sıparişi için 0532 286 03 33-02125806733
Kullanıcı avatarı
GUVENOTOLADA
Güven Oto Yetkilisi

Mesajgönderen GUVENOTOLADA tarih Prş Kas 06, 2008 6:21

fatihoktay yazdı:Güven oto yetkilileri cevaplarsa memnun olurum

93 model Lada Samara dış aks körük lastikleri değişecek ve debriyaj baskı balata ve karbüratör ayarı ortalama ne kadar bir masraf tutar cevaplarsanız sevinirim

Ayrıca çıkma olarak arka bagaj kapağı bulabilirmiyim fiyatı ne olur

akıs körük lastiklerinin fiyatı kaliteye göre sadece 1 YTL ile dötr YTL arasında deyişmektedir
ayrıca aks kafası alana-akıs körüğü,kelepçe,gres hediye edilmektedir ve aks kafalarının fiyatları şu an çoook uygundur
debryaj baskı balata fiyatları kalite ve çeşide göre otuz YTL ile altmışbeş YTL arasında deyişmektedir
karburatör ayarı para tutacak bir iş deyildir aracınızın bakımını yaptırdığınız ustaya ücretsiz olarakta yaptırabilirsiniz
güven oto lada çıkma parça satmaz ve bulundurmaz
bagaj kapağı ve diyer kaporta ve mekanik parçaları yeni olarak talebiniz olursa en uygun ve ekonomik şekilde yardımcı olabiliriz

Bilginize sunar iyi forumlar dilerim
Saygılarımla:
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Türkiyenin her bölgesine kargo ile yedek parça gönderilir,forumumuzda bizden haberler bölümünde bulunan uygun kampanya listelerimizi üye olarak görebilirsiniz.
-Lada yedek parça sıparişi vermek için http://www.guvenotolada.com
-Acil yedek parça sıparişi için 0532 286 03 33-02125806733
Kullanıcı avatarı
GUVENOTOLADA
Güven Oto Yetkilisi

Mesajgönderen baskan tarih Prş Kas 06, 2008 3:39

saırım istediğiniz cevabı güven oto size vermiştir :D
TAYYİP TOKATLI
01.04.1970
HALKALI/İSTANBUL
KALİNA 2008
Kullanıcı avatarı
baskan
Hiperaktif üye

baskı balata

Mesajgönderen beneren tarih Prş Mar 12, 2009 6:21

aracımın baskı balata gitmiş dediler ama tam oalrak söküldüğünde bana ne kadar parça masrafı çıkarır bi bilgi verirseniz gücen oto sevinirim size oldukça uzaktayım çünkü ondan sora gelmeyi düşünüyorum
beneren
Üye

Dön Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir